מאת שרית שץ318528440b95bea8e0f7c04ccc08d606
פורסם לראשונה בפייסבוק 24.1.2017

כדי להבין עד כמה יש בנו אנשים המנותקים מהמציאות כמעט ברמה קלינית, לא רק הישראלית, אלא זו הגלובלית, 

יש צורך לקרוא את דבריה של אחינועם ניני (הנגועים בנגיעות קלות של אוטו-אנטישמיות כולל השוואה לנאצים)על המחטף האחרון של אובמה כגנב באישון בלילה - מחטף בגובה של קרוב לרבע מיליארד דולר לפלסטינים.
להלן תרגום של חלק מדברי כפי שפורסמו בפייסבוק. למותר לציין כי לניני מליוני עוקבים בכל רחבי העולם ומה שהיא כותבת מהדהד ומחזק את האנטישמיות החדשה שאיננה שונה מזו השינה. בסוגרים הוספתי הערות שלי, בגלל שלא יכולתי להתאפק.

nini"אני קוראת זאת בשמחה גדולה - אובמה העביר 221 מיליון דולר לרשות הפלסטינית המנוהלת על ידי אבו מאזן, כלפיו יש לי כבוד גדול, האיש שפעל ללא ליאות (!!) עבור השלום ונגד אלימות (זה לבדו כמעט מצריך אשפוז).
כבר הספקתי לראות תגובות מכוערות, חלולות וסטריאוטיפיות "העברת כסף לטרור", "אנטישמיות". אלה תגובות ריקות מתוכן, לא אנטיליגנטיות וכן, גם גזעניות (!!!). עדות לכך שכל כך הרבה יהודים בישראל וברחבי העולם מעדיפים לראות את הפלסטינים כלא אנושיים, לא לראות אותם כבני אדם. לא לראות את הכיבוש - לא לראות אותם בכלל (הדגשה במקור). הם עושים לפלסטינים דמוניזיצה ודהומניזציה - כן, כן, יהודים עושים זאת. האם זה לא נשמע לכם מוכר? - דה הומניזציה קולקטיבית, מסיבית, ומאורגנת? (!!!).
האם הם רואים את הפלסטינים כבני אנוש, כמו אובמה, האיש שלי, הצדיק האחרון בסדום? (!!!). אובמה העביר גם כסף להתחממות הגלובלית, שוב מחיאות כפיים. (כן. בטח העביר - מיליון דולר - יחי ההבדל הקטן. לפי הסכומים אותם העביר ברור היכן מונח סדר העדיפויות שלו).
הבית הלבן הפך להיות לבית של עליונות הגזע הלבן (גברת ניני שטופת המוח מתכוונת כמובן לטראמפ). אלוהים לא חמל על סדום, לרוע מזלם אובמה לא היה אז בסביבה. האם הוא יחוס עלינו???

עד כאן דבריה של אחינועם ניני למולם אני חשה מבוכה גדולה עבורה. המניפסט השר שיר הלל לאובמה כאילו היה גואל העולם, יכול להוות נספח בעבודת הדוקטורט של גנדי המודרני ושוחר השלום - אבו מאזן,  על הכחשת השואה. על אובמה,
אובמה, "האיש שלה, הצדיק האחרון בסדום" שטף את העולם בנהרות דם, יצר מליוני פליטים ופתח ב-5 מלחמות שונות.
האירוניה הגדולה בתפיסת המציאות ההזויה של גברת ניני, שמעולם!!! לא הטריחה עצמה לקרוא את אמנת החמאס, היא שהגברת באמת מאמינה שהכסף יושקע ברווחת הפלסטינים.
אין לי בעיה עם דעותיה של הגברת ניני. זאת זכותה להיות בורה ונבערת. יש כן יש לי בעיה עם כך שמיליונים נחשפים לדברי הבלע הללו ובכך היא תורמת תרומה מכרעת להתגברות האנטישמיות בעולם.

אין זו הפעם הראשונה שניני כותבת במרחב הוירטואלי דברים שיש בהם הסתה כנגד מדינת ישראל, אזרחיה ויש להם השפעה על יהודים בכל רחבי העולם. ב-2013 היא כתבה דברים ברוח דומה שהופצו לעשרות מיליונים ברחבי העולם. וכך כתבתי לה אז באופן פרטי. מכיוון שניני לא השיבה על דבריי, אני מוצאת לנכון לפרסם זאת.

אחינועם יקרה.
לאחר שתסיימי לשפץ את ההיסטוריה של המדינה בה נולדת ולהתאים אותה לצרכים הארציים לגמרי שלך בעלי הצליל המדנדן, זה שמנפח את הארנק, לאחר שתסיימי באקורד הרמוני את ערבי השירה בכפרים ערביים כשאת ממתיקה להם את חייהם כי בונים שם גדרות, ולאחר שתחזרי לך לניו יורק הבטוחה, או היכן שאת מתגוררת כשאת לא בישראל, מבלי לחשוש שאולי יתקיפו אותך בפצצות עם גז חרדל או פצצות ביולוגיות מהגבול של סוריה שם מתדפקים כוחות אל-קעידה והג'יהאד האיסלמי העולמי, אני מציעה לך שעם הקפה והקוראסון של הבוקר, לאחר הספרית המייפה את שפעת תלתליך תעזוב והשעה עם מאמן הכושר תסתיים, תעייני באמנת חמאס. אני מקווה שהיא לא תעורר בך בחילה ולא תפגע בנפשך המתחסדת והמיופייפת ובקולך הענוג. החיים יפים רק בסרטים אחינועם, במזרח התיכון הם לגמרי מכוערים ולא בגללנו, אלא בגלל דת אפלה, מטורפת וחשוכה מהמאה ה-7, הרוצחת את נשותיה באשמת ניאוף גם אם נאנסו, המרעילה את נשמות ילדיה בשנאה ומחנכת אותם למות, התולה כל מי שמבקש זכויות אדם בסיסיות עד צאת נשמתו ללא משפט כמובן, המוציאה להורג הומוסקסואלים, המבצעת מילה בילדות ומשחיתה את גופן ונפשן, המשיאה ילדות בנות 12 לקשישים בניגוד לרצונן, הדוחפת את נשותיה לתוך תוך שקי תכלת, היורה בראשן של נערות בנות 14 רק כי הן מבקשות חינוך, והמצווה להרוג יהודים רק בגלל שהם יהודים, הרוצחת 100,000 נוצרים כל שנה ומספר בלתי ידוע של בודהיסטים והינדואיסטים.

לא, אני לא פראנואידית, כי בניגוד אליך השרויה בביצת הבורות, אני טרחתי ללמוד את המצב הגאו-פוליטי במזרח התיכון, את תולדות האיסלם שלא תרם מאומה לאנושות וזרע הרס, קטל וחורבן בכל מקום אליו הגיע וכמובן למדתי על מעט על הקוראן והחדית' כדי להבין את המקור והשורשים לטירוף הזה.

את חושבת שמדינה, חופש ודמוקרטיה הם מבקשים? מלחמת דת הם מנהלים, ג'יהאד שהיא המצווה החשובה ביותר באיסלם. את, בורה שכמותך, לא מבינה שכל מה שאת מאמינה בו, כל הערכים שהם נר לרגליך, פרט לאהבת בני עמך כמובן, הם יורקים עליו. את מזיקה לנו לא פחות ממחבלים המתפוצצים ברחובות, לא בגלל שטחים, לא בגלל כיבוש ולא בגלל צה"ל הצבא האכזר, אלא בגלל שבמדינת ישראל חיים 5.5 מיליון יהודים.

אני מעניקה לך עצה ידידותית - ראוי לבדוק מהיכן השנאה העצמית הזאת, מדוע את כל כך זקוקה לאישור שלהם ולכך שהם יאהבו אותך, מדוע יש בך תסמונת שטוקהולם כדוגמת אשמת הלבנים בארצות הברית?
אמר הבודהה: הבורות מניעה את גלגל הסאמסארה.
0d8a72969ae179a1de0746fa7ed4a11aכמה צדק הבודהה. שמעתי אותך מדברת מעל במות שונות ואללי, כמה בורות יש בך.
רציתי רק לומר לך שבהתנהלותך את מסכנת אותי, את ילדי, את יקירי, את חברי, את כל היקר לי. את הקהילה הגדולה במדינת ישראל הנלחמת על קיומה מול טירוף בלתי נתפס ההולך ומחמיר מיום ליום.
אז תסלחי לי על כך שאני אולי נשמעת מעט כועסת בסולם דו מג'ור פורטה.

 

וכך כתבה ניני על טראמפ בפייסבוק ב-2017 על טראמפ, נשיא אמריקאי שהביא שלום לעולם יותר מכל הנשיאים שקדמו לו וגינה אינספור פעמים את תנועות הימין הקיצוני הניאו נאצי, דבר עליו מעולם שמעה הזמרת שמוטב שתפתח את פיה כדי לשיר בלבד:
"טראמפ הוא היטלר של ימינו. מתנהג בגזענות, בשנאה בטיפשות ובגועל מהיום הראשון שלו בתפקיד".
לגבי בנימין נתניהו כתבה הזמרת :"מי שתומך בטראמפ הוא ביבי! הפתעה? לא. ביבי הוא גם גזען נרקסיסט פראנואיד וולגרי כמו טראמפ. האם יש יהודי באמריקה שעדיין תומך בטראמפ? אני בטוחה שכן . אין לכם בושה? אין להם קרובים מקרב ששת המיליונים שנרצחו בגלל גזענות הסתה ושנאה עיוורת?".
כמה שנאה ובורות יש באישה הזאת. זה מעציב.

למותר לציין ששיעור ההצבעה בקרב יהודים, שחורים, היספנים, יוצאי מזרח אסיה ומיעוטים אחרים, הצביעו לטראמפ בבחירות 2020, יותר מאשר לכל נשיא רפובליקני שקדם לו בהיסטוריה האמריקאית. שיעור ההצבעה בקרב שחורים, שבשנת 2016 עמד על 8% בלבד, עלה ל-20% בבחירות 2020.  כן ירבו "גזענים" כמו טראמפ ש-4 שנות כהונתו היטבו עם השחורים יור משהיטיב עמם אובמה שבשנות כהונתו התדרדר מצב השחורים ומצבם של מיעוטים אחרים.

לפוסט המקורי

עודכן ב-6.3.2021
650f71a8c4e