סרטונים מתורגמים ביו טיוב318528440b95bea8e0f7c04ccc08d606
עלו לערוץ ב-2016
האנטישמיות הגואה בבריטניה מהווה הקנרית במכרה לגבי מצבה של התרבות המערבית כולה.


לפני מספר חודשים התקיים בפרלמנט הבריטי דיון על הסכסוך הישראלי פלסטיני. (21.7.2016).
חברת הפרלמנט מהמפלגה הליברל-דמוקרטית ג'ני טונג, בזחיחות יהירה לעגה לישראל על כך שהיא "כנראה רכרוכית אם היא מפחדת מילדים עם סכינים, אבנים ומקלות".
היא עוד אמרה שהתנהלותה של ישראל גורמת לעליית הג'יהאדיזם ולעלייתו של דאע"ש. גברת טונג אגב, משתפת פעולה עם ארגונים ואישים יהודים וישראלים מחוץ לישראל - בעלי גישה אנטי ציונית ומאמצת את תפיסתם של יהודים אוטו אנטישמים.
חבר הפרלמנט הלורד המילטון עונה לה באופן נחרץ וללא פשרות ומציג אותה ככלי ריק.
לאור הדברים אותם אמרה, הקהילה היהודית בבריטניה יצאה בקריאה לפטר את האנטישמית.
למותר לציין כי דבריה של הגברת הזחוחה מנותקים מהמציאות, במיוחד היום כאשר פיגועי טרור בסכינים הולכים ומתרבים באירופה והופכים למעשה של יום יום. לפני מספר שבועות בלבד, נטבח כומר קשיש בן 88 ואדם אחר נפצע אנושות ונלחם על חייו, בכנסיה בנורמנדי בצרפת. שני הטרוריסטים נהרגו ללא היסוס על ידי המשטרה הצרפתית.
אירופה מהר מאוד תאלץ לעזוב את הסכסוך שלנו ולהתחיל לעסוק בענייניה הדוחקים, כי הטרור, האימה והפחד נזרעו בקרבה, אדמתה בוערת ודם אזרחיה הפך להפקר.

 

 

 

 

הפילוסוף היהודי-צרפתי ברנאר-אנרי לוי על האנטישמיות הפושה בלייבור

השמאל של הלייבור הוא פניו של השמאל המערבי של היום, כולל זה בישראל, שמקיים יום זיכרון משותף לקורבנות ורוצחיהם, במסווה של ערכים מוסריים. וזאת שעות ספורות בלבד לאחר שכמעט ונרצחו שתי קשישות בנות 86, ניצולות שואה, והפועלים שהיו בסמוך היפנו להן עורף בעודן מדממות וזועקות באימה.

 

 

 

 

 

דגלס מארי: האנטישמיות במפלגת הלייבור מקורה בהנהגה
עלה ביו טיוב ב-30.7.2016

לאחר גילויי אנטישמיות רבים במפלגת הלייבור הבריטית, הטיל מנהיגה, ג'רמי קורבן על חברת לייבור מהשמאל הבריטי, לחקור את התופעה ולבדוק האם המפלגה אכן נגועה באנטישמיות.
"אין כל סיכוי שהאמת תצא לאור, כאשר מפלגה חוקרת את עצמה" אומר דגלס מארי. ומוסיף "בעיית האנטישמיות בלייבור איננה תופעה חדשה. היא קיימת שנים וחברי המפלגה דוחפים את הארס האנטישמי אל מרכז השיח הפוליטי הבריטי".
דגלס‬​ מארי משרטט תמונת מציאות לגבי השמאל הבריטי.

 

 

 0b255042