מאת שרית שץwoke flag
פורסם לראשונה בפייסבוק, 14.3.2021

מרתין לותר קינג, אחד האנשים שעוררו בי השראה במהלך כל חיי, אמר בנאומו המפורסם, "חלומי הגדול ביותר הוא שנגיע ליום בו יישפט אדם על פי אופיו ולא על פי צבע עורו".

לו היה קם האיש הדגול הזה מקברו, הוא היה נתקף בהלם תרבות. לבטח היה סופק כפיוGettyImage ומקונן מרה על שברו של החלום המפורסם והנאצל ביותר בהיסטוריה. חלום שלפני 60 שנה אף אדם לא היה מעלה בדעתו כי יש באפשרותה של אמריקה והמערב כולו, להפכו למציאות מובנת מאליה.
קינג היה קורא לסדר אנשים כמו ברק ומישל אובמה, אופרה וינפרי, מייגן מרקל, קאמלה האריס, אריק הולדר, אל שרפטון, ניק קנון, ג'ון למון, ג'יי זי, בריהנה, וופי גולדברג ואינספור אחרים החבים למאבקו הבלתי אלים, את מעמדם, עושרם וכוח השפעתם ואומר להם:
אחי ואחיותיי, מה בשם שמיים אתם מעוללים? אינכם מבחינים בכך שאתם מתדרדרים במדרון חלקלק שסופו התרסקות והצתת המתח בין הגזעים, מחדש? מדוע אתם מסיגים את השחורים (היום למדתי שצריך לומר "הצבעוניים") שנות אור לאחור? מדוע אתם ממירים גזענות בגזענות? במאבקי הבלתי אלים ובחלומי אותו פרשתי בפני אמריקה על מדרגות אברהם לינקולן, יצאתי כנגד חברה גזענית שהדירה את השחורים. קראתי להיאבק כנגד כל! גזענות ואף שילמתי על כך בחיי, ואילו אתם, שאמורים לשאת את בשורת המורשת ולהעבירה לדורות הבאים מכל!! הצבעים, מפיצים תחת זאת משנה המבוססת על טוהר הגזע ועליונות המלנין? מה עושה את משנתכם שונה מזו של עליונות הגזע הלבן?

אכן אין כל הבדל. קינג שהיה נוצרי מאמין הטיף למשנה אנטי גזענית ברוח מגילת העצמאות של ארצות הברית האומרת שכל בני האדם נולדו שווים מכיוון שכולם נוצרו בדמותו של האל. אין "מקבלים זכות" לה אנו ראויים מטבע בריאתנו. רעיון זה שמהותו מוסרית ולא פוליטית, נישא ברוח המסמך המפורסם ביותר בהיסטוריה המודרנית.
marthin luther king
במקביל לתנועת ההמונים של מרתין לותר קינג שדגלה באי אלימות והדהדה בלבבות ברחבי העולם כולו, פעלו בקרב השחורים קבוצות אחרות, כמו הפנתרים השחורים, הכוח השחור ועוד שהטיפו למאבק אלים ומזוין. לא רק זאת, הם טענו כי האדם הלבן לעולם! לא יוכל לכפר על פשעיו. על פי משנת תיאורית הגזע הביקורתית המתפשטת היום, זאת הדרך הנכונה לראות את הדברים. אמריקה איננה! מי ששמה קץ לעבדות בת אלפי השנים, אלא היא זו שנבנתה על העבדות. ומי שהגתה אותה הייתה הפמיניסטית השחורה פרופסור קימברלי קרנשאו, מרצה למשפטים באוניברסיטה הקיצונית ביותר בארצות הברית, אוניברסיטת קולומביה, שם למד גם ברק אובמה. כך, למרבה הצער, עם השנים נדחקו מרתין לותר קינג, פועלו ומשנתו, הצדה. בעיקר מאז עלה אובמה על הבמה העולמית.
obama book
לא רק שהנשיא השחור למחצה לא העלה את קינג על נס, הוא, התנועות השחורות והשמאל כולו, מעולם! לא ציטטו אותו. אם עשו זאת בהזדמנויות נדירות, היה זה בבחינת מס שפתיים בלבד. גם זה יעלם עם הזמן. הם לבטח לא העניקו לקינג את מקומו הנכבד בהיסטורית התנועה לזכויות השחורים.
תחת זאת, אירח אובמה בבית הלבן את מנהיגי תנועת בי אל אם בכבוד מלכים. זו התנועה הממשיכה את המורשת הלוחמנית והאלימה של הפנתרים השחורים, אנג'לה דיוויס ומלקולם אקס, שמקורה באידאולוגיה המרקסיסטית ובמשנתו של הרברט מרקוזה.
על כך נוסיף את החלק האידאולוגי ואנו מקבלים משנה גזענית לעילא ולעילא, במסווה שקוף למדי של "זכויות אדם".
אגב, באותה הזדמנות אובמה גם העניק את מדליית הנשיא ללינדה סרסור, גזענית לוחמנית נוספת במסווה של "שיוויון וזכויות אדם לשחורים ולפלשתינים".
יתרה מזאת, קולות השחורים הממשיכים את מורשתו של קינג, מושתקים לחלוטין ומודרים מהשיח הציבורי. אובמה החי כנגד קינג המת.

אובמה הוא אפיפיור הכס הקדוש של כנסיית הנעורות ואידאולוגית פוליטיקת הזהויות ותיאורית הגזע הביקורתית. כי בנטפליקס הוקמה המפקדה הראשית של המהפכה השקטה.
הנשיא לשעבר מנצל את בורות ההמונים באומרו שאמריקה השיגה את עושרה "על גבם של עבדים", דבר שהוא איננו נכון עובדתית, אבל זה מה שילמדו ילדים במערכת החינוך החל מהגיל הרך, על פי "פרויקט 1619" של הניו יורק טיימס. ולמרות זאת, מצבם של השחורים בתקופתו של אובמה היה בכי רע, לעומת מצבם בתקופתו של טראמפ.

אם לא די בכך, המשנה גורסת שהאדם השחור באמריקה הוא קורבן ולנצח ישאר קורבן, היא חוט השני. פיוס איננו בא כלל בחשבון, כי באידאולוגיה המרקסיסטית המתפשטת היום בעידן של אוביידן, יש מדכא ויש מדוכא. את מקומו של מעמד הפועלים שאיננו משתף פעולה, תופס האדם השחור, המדוכא בידי האדם לבן. רמת המלנין, בניגוד למעמד חברתי-כלכלי, איננו משתנה עד יום מותו של האדם ולכן אפשר לתדלק את התרבות בקונפליקט המהונדס לנצח נצחים. במיוחד כאשר מתנים את האדם לחוות עצמו כקורבן ניצחי ואת אויבו כאויב נצחי. חכם אך מסוכן.

זהו תיאור מדויק של המצב כיום. המרקסיזם מוחדר למערב באמצעות הכוח השחור. חייבים להבין זאת על מנת להבין לאיזה שפל מוסרי הגיעה התרבות המערבית ואנחנו בכללה. כי משנה זו מאפיינת גם את השמאל הישראלי.
לכן אובמה, העומד בראש מקדמי רעיון "הגזענות הממסדית" (ואיננו רואה כמובן את האבסורד הציני שבכך), הוא אחד התומכים הגדולים במתן פיצויים כספיים לכל!! השחורים החיים היום בארצות הברית. בין אם היו צאצאיהם של עבדים ובין אם לאו. כך אמר לפני מספר ימים בראיון עם הזמר הנערץ עליו ברוס ספרינגסטיין.
משנתו של אובמה ושל רבים מהשחורים בעלי הכוח והעמדה, תואמת מרכיבים רבים במשנתם הגזענית והאנטישמית של לואיס פאראחן ושל ג'רמיה רייט והיא שולטת היום בכיפה. לכן במקביל גוברת האנטישמיות בארצות הברית.
לא רק שמשנה זו איננה מביאה לפיוס ולאיחוד. היא מטיפה לעליונות הגזע השחור באומרה שהאדם הלבן הוא אכזרי, אנס, ורוצח מושחת מעצם טבעו כי "המדע אומר שחסר במלנין פוגע במוח האדם, ולכן הוא נחות יותר ונעדר לחלוטין יכולת חמלה". בנוסף לכך, אידאולוגיה זו מטפחת בלבנים החל מהגיל הרך, את "אשמת הלבנים" ואת "שבריריות הגזע הלבן".
לדוגמא, האישה המיועדת לתפקיד זכויות אזרח במשרד התובע הכללי הראשי, למשל, אף היא אוחזת במשנה גזענית זו. לפיתחה יגיעו תיקים העוסקים בין היתר ב"אלימות משטרתית".Meghan Markle and Oprah Winfrey

אופרה וינפרי, חברתם הקרובה של ברק ומישל, מונתה לכוהנת הגדולה של כנסיית הנעורות. בשנים האחרונות היא נשמעה אומרת דברים כמו "האדם הלבן לעולם יהיה גזען, גם אם לא תמיד באופן מודע וזאת בשל היותו לבן".
מייגן מרקל יועדה לתפקיד חשוב בכנסייה השולטת היום במשטר ובשיח הציבורי האמריקאי. ומי שחושב שביידן שלא זוכר היכן הוא נמצא, הוא זה הממנה את התפקידים בממשל החדש שהצליח להרוס את אמריקה בחודשיים, איננו יודע היכן הוא חי.
קאמלה המתפקדת כנשיאה בפועל, עומדת מאחורי המנויים על פי הרשימה שנתן לה אובמה, שגם הביא אותה עד לבית הלבן.

מייגן מרקל דיקלמה את מנטרות הפמיניזם השחור עוד כילדה צעירה ואף רואיינה כשהייתה בת 11 כשהיא מדבררת את המשנה בהנאה גדולה (ראו סרטון למטה). כבר אז אהבה מאוד את אור הזרקורים. היא גדלה אל תוך תורת הכנסייה, כאילו נולדה לתוך כת. לכן, אין בחירה טובה ומתאימה ממנה לתפקיד בכיר בשירות המסיונריות של הכת הגזענית.

וכאן אנו מגיעים לטקס החניכה של הקורבן החדש של גזענות בית המלוכה הבריטי, הדוכסית מרקל, כלת השמחה של המאמר הזה.
הראיון עם אופרה וינפרי הכל כל מביך ומביש, איננו עוד רכילות צהובה על המתרחש מאחורי אפיריוני הקטיפה וגדילי הזהב של חדרי המיטות בארמון וינדזור. הוא היה אות פתיחה רישמי להצטרפותו הקולנית של קורבן נוסף ל"גזענות הממוסדת", מאמין אדוק נוסף לקהילה הקדושה של הכנסייה. אותה בחורה נאה, עם נמשים על פניה, שאם לא היו מספרים על "שחורותה" ברבים, בחיים לא הייתי מעלה בדעתי שמקורה באם מרובת מלנין.

הצטרפותה הבלתי רישמית של הדוכסית על העדשה התרחשה כאשר צורפה לנטפליקס כ"יועצת" בחברה, לפני למעלה משנה. לתשומת לבם של צרכני נטפליקס שהפכה כאמור למפקדה הראשית של המהפכה המרקסיסטית. מרקל הצטרפה כ"יועצת" לצד אובמה ולצד סוזן רייס. הארי לבטח ישמש גם שם כאביזר משרדי בלבד. לפני חודשיים היא קבלה תמריץ נוסף. היא (והארי הבלתי נחשב) קבלה תכנית הסכת (פודקאסט) תמורת סכום סודי, היכן?? בנטפליקס כמובן.
זאת לדעת, על פי משנת פוליטיקת הזויות, "שחורוּת" האדם היא זהותו, קרי: רמת המלנין היא זו שמגדירה את מהותו של האדם. לא אופיו, לא אישיותו וכמובן לא כישוריו. כמו גם הזהות על פי העדפותיו המיניות של האדם או המצוי בין רגליו. 
מרתין לותר קינג, מתהפך בקברו לקצב קינת בלוז.
markel1
הראיון ההזוי שבתחילה לא התכוונתי כלל להתייחס אליו, היה מתוכנן כהפקה הוליוודית מתוקתקת לעילא ולעילא: היו מפיק ובמאי, היה כותב תסריט והיו כמובן שתי שחקניות, האחת שחקנית ראשית והשנייה שחקנית משנה שהרימה להנחתה.
וכבכל בדייה מתוצרת הוליווד, היו גם אביזרי במה: לאחד קוראים "הארי Who" ולשני, ארצ'י, הבן האדמוני צחור העור.
כל מילה, כל מחוות גוף וכל אינטונציה, היו תוצאה של חזרות מפרכות בשיטת סטניסלבסקי כולל זעקת ה"Really!?!?" של וינפרי בתגובה לשקר הבוטה של מרקל ביחס לשאלות שעלו בחצר המלכותית לגבי צבע עורו של התינוק לעתיד. "מה עשית מול ההטרדות הזדוניות הללו?" שאלה שחקנית המשנה את הראשית בנימה מעושה של אמפתיה. אופרה מכירה את הנימה הזאת היטב. היא זו שהפכה אותה לעשירה כקורח. כל החבורה שעמדה מאחורי ראיון הזוועה הזה, לועגת ובזה לאינטליגנציה האנושית, כאילו הבורות היא נחלת הכל ואין אנשים יכולים לחשב נוסחה גנטית פשוטה: אימא 50% לבנה, אבא 100% לבן = ילד 75% לבן, עם פנוטיפ ג'ינג'י, בדיוק כמו האב. אז השאלה הזאת כלל לא נשאלה, אבל היא מצטלמת נהדר, קאט!!
היחס אל הארי במהלך הראיון היה כמו כאל תורם זרע, במקרה הטוב.
file 20200110 97178 11pdeku
או התייחסותה של מרקל לגבי הביקור הראשון אצל הסבתא בעלת הדם הכחול. על הקטע הזה בלבד, הייתי מעיפה אותה מבית הספר למשחק. "בטח, בטח, אני אוהבת סבתות, אני אוהבת את סבתא שלי", ענתה, לדבריה כמובן, להארי כשבישר שהולכים לתה של חמש אצל סבתא.
הגבירה שנכנסה למשפחה המלכותית וחיה בהוליווד, לא ידעה!! שצריך לקוד בפני המלכה. הארי לעומת זאת, היה עיוור לדגל האדום שהונף מעל לראשו באותה שיחה.
"הייתי צריכה להשהות את הקריירה שלי" קוננה מרה שחקנית הטלוויזיה האנונימית של סדרה וחצי, בת ה-38 אז. קורבן נורא!! היכן מלחי ההרחה כשצריכים אותם?? אז לשיטתה של מרקל, היא קורבן כפול ומכופל: גם שחורה וגם לא אליזבת טיילור. מה הפלא שהיא ניסתה להתאבד?

וכאן אני רוצה לגעת במה שחרה לי מכל בראיון שפתח מלחמת עולם בתקשורת: לא די שמייגן לקחה לבעלה הטמבל את בני משפחתו, ובמיוחד את ויליאם אחיו אליו היה כל כך קרוב, לא די שכמו כל בת זוג נרקיסיסטית מתעללת בודדה אותו מרשת התמיכה החברתית שלו, לא די שפגעה בשמו הטוב, לא די שהיה עליו להתפטר מהצבא אותו כה אהב, לא די שהארי וויתר למענה על מעמדו בבית המלוכה, על תפקידו ועל השכר השמן שבצדו, לא די שהיה עליו ועל בית המלוכה כולו, לכסות על התעללותה הסדיסטית באנשים, ובמיוחד בנשים ששרתו אותה, היא לקחה ממנו את הדבר האחרון שעוד נותר לו, הדבר היקר לו ביותר שאין לו מחיר: את אימא שלו. אי אפשר היה להתעלם כיצד עברה מרקל על כל סעיף בסיפור חייה של הנסיכה דיאנה וניכסה אותה לעצמה "ניסיתי להתאבד (כן בטח)" אמרה כאילו דברה על מזג האוויר, "הייתי במצוקה נפשית קשה ואף אחד לא הקשיב לי" (החזאי אמר), "סבלתי ביותר מהתקשורת ופחדתי שסופי יהיה כסופה".

אין דבר שאדם עם הפרעת אישיות נרקיסיסטית והפרעת אישיות גבולית לא יעשה לצורך האדרה עצמית והפקת רווחים פסיכולוגיים לשירות צורכי האגו. מניפולציות רגשיות מטלטלות הן כלי הנשק העומד לרשותו של מי שמאמין שהוא מרכז עולמם של הקרובים לו. מי יודע זאת טוב יותר, מאשר בני משפחתה של מייגן עצמה, כלומר: אלה מהצד הלבן. הם לא הוזמנו לחתונת 35 מיליון הדולר המפוארת שלא היה כמותה כדי להציג את אי גזענותו של בית המלוכה. מדוע לא הזמינה את משפחתה, כאשר על פי עדותה, היא הייתה ביחסים טובים עם אביה ועם אחיה? אין לכך כל הסבר מספק עד היום, למעט דבר אחד: הורה שחור מצטלם הרבה יותר טוב, מזוג הורים מעורב. כי אם הדוכסית היא תולדה של נישואים מעורבים המתקבלים היום בטבעיות מוחלטת, כיצד זה אפשר להתלונן על "גזענות ממוסדת"?

אגב, מרבית השחורים מודים שהם עצמם לא חוו גילויי גזענות לא במקום העבודה, לא ברחוב ולא במוסדות. אז היכן בדיוק מסתתרת הגזענות הממוסדת? אין זה פלא שתופעת ג'סי סמולאט הולכת ומתפשטת. ומהי תופעה זו אתם שואלים? פיברוק "פשע שנאה" להפקת רווחים פוליטיים או אישיים. אם יש גזענות ממוסדת, אין צורך לפברק שום דבר. כי האמת היא שאין!! גזענות ממוסדת.
אבל זה הרעיון שמנסה היום כנסיית הנעורות להטמיע בתודעה הציבורית, בדרכים שונות, החל מחקיקת חוקים וכלה בראיון מהסוג שנערך עם מייגן מרקל הלא שחורה.
הראיון לא היה בחינם, כמובן. יש תמורה בצד העמל וגיבוב השקרים. 7 מיליון!!! דולר שולשלו לכיסה של הקורבנית התורנית שניסתה להטיל "פצצה מלוכלכת" על המוסד שאין סמל מתאים יותר ממנו לשבריריות הגזע הלבן ולאשמה הלבנה: בית המלוכה הבריטי. עד כדי כך צברה כוח כנסיית הנעורות הגזענית.meghan harry היה כמובן מי שישלם. אופרה ואובמה אינם בדיוק עניים מרודים, למרות גזענותו של האדם הלבן.

הבעיה היחידה בראיון המדובר ביותר בימים אלה היא שהסיפור המוצג בו איננו אגדה מבית האחים גרים, והוא לא עוסק בנסיך המציל את סינדרלה מאשפתות ודוהר עמה אל עבר השקיעה. מדובר על סיפור חיים מהמציאות, על נפשות בשר ודם, גם אם הוא "כחול" ועל אנשים רבים שנפלו קורבן לעלילת הדם שאין לה כל שחר. הדוכסית קייט, אשתו של הנסיך ויליאם, קבלה איומים על חייה. הראיון עצמו נערך בשעה שסבו בן ה-100 של הארי, שוכב על ערש דווי בבית החולים. נכדו שהתנתק ממשפחתו לא הלך לבקרו אפילו לא פעם אחת.
מהי האמת בסאגה המכוערת הזאת? האמת היא שמייגן התקבלה בשמחה רבה בבית המלוכה. התקשורת עמדה לצדה, הציבור עמד לצדה, קהל מעריצי השושלת קיבל אותה בזרועות פתוחות, והארי ומייגן אכן היו יכולים לרכוב על סוס לבן אל עבר השקיעה.
אבל לא. מייגן "גויסה" ופתחה את הפה הפוליטי הגדול שלה, בחוצפה וביהירות חסרת גבולות כשהיא מפעילה שיטה עתיקת יומין - "הפרד ומשול".
כאמור, ראיון זה שימש כטקס החניכה של מייגן מרקל על ידי הכוהנת הגדולה בכבודה ובעצמה, אופרה וינפרי. היא שיחקה באופן בלתי משכנע, לפחות לא אותי, את דמות הקורבן, האישה השחורה שנודתה מבית המלוכה הלבן הגזעני. זאת השורה התחתונה של הראיון שארך שעתיים מיותרות בהחלט.
שחקנית כושלת שאף אחד לא שמע עליה, חלמה לכבוש את הוליווד בסערה. זה לא קרה. גרטה גרבו היא לא. לכן, היא החליטה לכבוש בסערה את בית המלוכה הבריטי, באמצעות החלק הלא חושב בגופו של נסיך שאיננו בדיוק העיפרון המחודד ביתר בקלמר המלכותי. זאת הסיבה היחידה!! שמרקל מושכת אש. יתרה מזאת, בראיון אמר הנסיך הקטן "אני הייתי גזעני כל ימי חיי אך לא הייתי מודע לכך. הייתי לכוד בגזענות" כשהוא מצטט את משנת תיאורית הגזע הביקורתית ואת הדיבר הראשון של תורת הכנסייה "האדם הלבן גזען מעצם מהותו". אם זאת איננה שטיפת מוח, אינני יודעת שטיפת מוח מהי.

איך אמר מרתין לותר קינג בו פתחתי? אני חולם על בוא היום בו יישפט האדם על פי אופיו ולא על פי צבע עורו. וזה בדיוק מה שאני עושה במאמר זה. אני שופטת את מייגן מרקל על פי אישיותה תוך עיוורון מוחלט לצבעה. אין לו כל משמעות בעיני, לא כאדם, לא כאישה, ולבטח לא כיהודיה ודור שני לשואה. אישיותה המופרעת של מרקל, לגמרי בלתי מלבבת, בלשון המעטה. אין לי ספק שמרתין לותר קינג לא היה אוהב אותה. גם אני לא. היא נעדרת מצפן מוסרי והיא תכלה כל אדם, כל קבוצה ואף כל מוסד, בדרכה אל התהילה. היא לא אהובה היום, ובצדק רב. אין מה לאהוב בה כאדם. יש בה כוח הרס נדיר בעוצמתו.Britain Royal
ואם היא לא אהובה גם בארמון זה בהחלט מגיע לה. היא הרוויחה זאת ביושר.
שכל לא קונים בכסף ולמרות זאת, נכון לעתה, המרוויחה היחידה מכל הסיפור היא מייגן, כי התקשורת עומדת לצדה. יש מי שדואג לכך.
מרקל גויסה לכנסייה, היא שוב נמצאת במרכז תשומת הלב ואין סם ממכר יותר לנרקיסיסט הממאיר, בלעדיו חייו אינם חיים, כמו תשומת לב אין קצה לה. עם כל מנה יש צורך להגדיל את המינון.

כשנשאל טראמפ מה הוא חושב על מייגן מרקל לאחר שזו השתלחה בו על "גזענותו" בשליחות הכנסייה, הוא ענה: אני מאחל להארי בהצלחה. הוא יהיה זקוק לה. 
אם הפוסט הזה נשמע "לא תקין פוליטית" והוא עוסק יותר מידי בגזע, גזע, גזע, אינכם טועים. זה השיח הרדוד כמי אפסיים, הניכפה היום על התרבות המערבית, על ידי כנסיית הנעורות בעלת המשנה הגזענית.

כשביקר מוחמד עלי, המתאגרף האגדי באפריקה, הוא נשאל לאחר ששב משם, כיצד התרשם מאפריקה בביקורו. עלי ענה במשפט אחד בלבד: "תודה לאל שהעלו את אבות אבותיי על ספינות העבדים".
לפעמים יש יותר שכל באגרוף זהב מאשר במוח של דוכסית או של בוגר אוניברסיטת קולומביה.

 

לפוסט המקורי

 0b255042

 

מייגן מרקל בת 11 משננת את המשנה הפמיניסטית של קימברלי קרנשאו