מאת שרית שץwoke flag
פורסם לראשונה בפייסבוק, 29.1.2021

בבית הספר הבינלאומי היוקרתי של האו"ם, לומדים ילדים ממשפחות האליטה העולמית.

wokeness unהכיתות המענגות מאוכלסות בילדי שמנת מפונקים, מרופדים, מרוכזים בעצמם, יהירים, הרגילים לקבל כל מה שהחלק הארי של ילדים בני תמותה רגילים מכל רחבי תבל, אינם מעיזים אפילו לחלום עליו.
ההנחה שחלק מהם נרקיסיסטים החושבים שהכל מגיע להם, רק מתבקשת, בהתייחס לקרקע הגידול שלהם.
ילדים אומללים אלה לומדים על ברכי המשנה הגלובליסטית-מרקסיסטית ישירות מפי בכירי כנסיית הנעורות. האידאולוגיה השלטת היא פוליטיקת הזהויות ותיאורית הגזע הביקורתית.
פני הדור כפני האו"ם. אני ממש לא רוצה להעליב את הכלבים, הטובים אלפי מונים יותר מחלקים גדולים של המין האנושי.
תלמידים אלה שלבטח לא ידעו מעולם חסר מהו, למעט אולי היעדר נוכחות הורית וחוסר גבולות, החליטו לשחק אותה "קורבנות" ויצאו למסע השמצות והכפשות אנונימי! ברשתות החברתיות כנגד המורים שלהם על "גזענותם".
לבסוף הם התלוננו בפני הנהלת בית הספר, על כך שהמורים שלהם "גזעניים" ו"דכאניים" - שתי מילות קודש בבחינת "השם המפורש" באידאולוגית כת הנעורות.
למותר לציין שההנהלה נעתרה בכניעות מתרפסת לכל! בקשותיהם.

האמת המרה היא שבארצות הברית מתקיימת היום מהפכה רעיונית-תרבותית-פוליטית על ידי השמאל האמריקאי החותר ליצירת אוטופיה, בניגוד מוחלט! לבחירתו ורצונו של הריבון שדחה משנה זו. כדי לבצע את תוכניתו האוטופית, על השמאל להסיר בכל תנאי ובכל אמצעי, כל מכשול העומד בדרך. המכשול המרכזי שעמד בדרכו, היה לא אחר מאשר דונלד טראמפ המייצג כל מה שכנסיית הנעורות סולדת ממנו. השנאה כלפיו איננה רק שנאה אישית בגלל הציוצים שלו בטוויטר, או כי ניצח בבחירות מלכתחילה. מדובר בשנאה יוקדת בלתי רציונלית ברמה של שנאת הפרולטריון כלפי האצולה, או הכנסייה כלפי הכופרים.
לכן טראמפ שבחירתו לנשיא הייתה תקלה חמורה שלא נחזתה מראש, בתוכנית המהפכה, הוא כופר לבן ולכן בן מוות מבחינה פוליטית, ציבורית וכמובן אישית. באותה מידה נכון הדבר לגבי בנימין נתניהו בישראל, גם אם הניואנסים מעט שונים. אצלנו אין מאבק בין "שחורים" ל"לבנים". מונחים אלה יש להחליף ב"ימין" ו"שמאל", ,ערבים", "יהודים", "ציונים" ו"פוסט-ציונים", "חילונים", "דתיים" או כל "זהות" אחרת שתיצור מאבק מדומה של "מדכא-מדוכא".

בבחירות 2020, לא נטל השמאל שום סיכון, ולכן חטף במירמה, בזדון, ובמזימות את השלטון על כל שורותיו (נשיאות, קונגרס, סנאט), מתחת לאפו של הריבון שבחר בטראמפ באופן גורף. השלב האחרון בתוכנית הוא שינוי פניו של בית המשפט העליון הפדרלי על ידי הוספת שופטים מאנשי שלומם, ביטול זוחל של החוקה וכמובן שינוי שיטת הבחירות, תוך ביטול שיטת האלקטורים והליכים משילותיים נוספים, דבר שיותיר את השליטה הכמעט בלבעדית בידיו של הנשיא שיפעל באמצעות צווים נשיאותיים. אם תיצלח תוכניתם במלואה. וכל אלה יתגשמו, יותר לא תהיינה בחירות כשרות (פחות או יותר) בארצות הברית ולעולם לא ישב בבית הלבן, נשיא שאיננו "דמוקרטי".
במילים פשוטות ובוטות יותר: ארצות הברית עלולה להפוך לדיקטטורה דוגמת כל דיקטטורה עריצותית אחרת.

האג'נדה של משטר אוביידן (ביידן+אובמה) ושל הגלובליסטים, המבוססת על פוליטיקת הזהויות ותיאורית הגזע הביקורתית, מניעה היום את האליטה העולמית השמנה והשבעה השולטת בכל אמצעי הכוח,  והיא מאיימת על ארצות הברית ועל המערב האוחז בעקביה, בכללותו. האקדמיה היא "סוכנת השינוי" המרכזית. ראשיתה של כנסיית הנעורות היא שם, כפי שלמדנו על אסכולת פרנקפורט. היא זו שהנחילה את התורה לנחשונים לפני כ-60 שנה וגם יצרה דור ממשיכים.

תאוריית הגזע הביקורתית מקורה ממסורת של התנגדות לאי צדק ולחלוקה לא שוויונית של כוח ומשאבים, לצד "דיכוי פוליטי, גזעי, כלכלי ומגדרי".
לאקדמיה נועדו שני תפקידים לאחר שהגתה את התורה: 1. להפיצה באמצעים מסיונרים כמעט, לכל המערב ואולי אף מעבר לכך. 2. לחנך את הדורות הבאים למען לא תיקטע השלשלת.

בעבר הרחוק, התא המשפחתי היה סוכן החיברות המרכזי בחייו של ילד. היום מושלך התא המשפחתי נגדו יוצאת הכנסייה, לקרן זווית והוא נרמס. הגדרת המשפחה משתנה ולמעשה "משפחה" כיום היא כל מה שהמשנה של הכנסייה מגדירה כמשפחה. לא עוד אבא, אימא, ילדים ושני כלבים. הדברים מגיעים לכלל אבסורד כה גרוטסקי, עד כי אנו רואים סימנים לכך במערכת חינוך חובה, בה אסור יותר להגות את המילים "אבא", "אימא", אח" או "אחות". הכנסייה נותנת תחליפים, אחד הזוי יותר מהשני. זאת היא השליטה על התודעה בטהרה.

על פי מחקרים, התא המשפחתי, במיוחד זה בעל ערכי משפחה מסורתיים להם אנו מורגלים כבר אלפי שנים, עומד חסר אונים מול שני סוכני חיברות המשפיעים ביותר החל מגיל 10: קבוצת השווים והתקשורת.
איך אמר יאיר גולן בישיבת וועדת החינוך של הכנסת? "מה זאת אומרת שכל הורה יגדל את הילד שלו כמו שהוא רוצה? זה תפקידה של המדינה.". תזכרו את המשפט הזה של הכוכב העולה של "השמאל" הישראלי, עם התקרב הבחירות.
WOKE LGBTמאידאולוגיית כנסיית הנעורות הפוסט מודרניסטית, נובעות תופעות חמורות כמו תרבות הביטול והחיסול, התקינות הפוליטית, ירידת מעמדם של גברים לבנים עד כדי ביטולם, טשטוש ההגדרות המגדריות, צנזורה של דעות אחרות ועוד כהנה וכהנה.
אג'נדה זו, אותה ממהר משטר אוביידן ליישם במחי 37! צווים נשיאותיים בשבוע הראשון לכהונתו, תשנה את ארצות הברית ואולי אף את המערב כולו, מן הקצה אל הקצה.
מה שלא תשמעו עליו בתקשורת התעמולה, הוא שלאחר שבוע כהונה אחד בלבד, ביידן כבר נתפס בציבור האמריקאי כנשיא הגרוע ביותר בכל הזמנים.
על פי סקר חדש של מכון גאלופ - 88%! מכלל האמריקאים, אינם מרוצים מהדרך בה מתפתחים הדברים בארצם. ויש עוד בינינו המאמינים שביידן זכה במספר הקולות הגדול ביותר בהיסטוריה האמריקאית בבחירות לנשיאות.
רבים מידי מאזרחי ארצות הברית, לא מקבלים, ובצדק רב, את הנרטיב השקרי של התקשורת. הם חיים היום בתחושה של אסון מתרחש, וכי על ארצה של גבירת החירות, יורד אופל סמיך מטעם כנסיית הנעורות וכהניה הקדושים.

תחושה קשה זו חוצה מדינות, מפלגות, קבוצות אתניות ומעמדות חברתיים. החשש מתחיל לכרסם גם בקרב מחוקקים דמוקרטים ואפילו בקרב אנשי תקשורת. כל אלה נשארים עדיין בארון ומלחשים את חששותיהם מפה לאוזן, אבל ברור כמעט לכולם שלא ניתן יהיה להכחיש את הפשיזם העולה, לאורך זמן.
גיל תמרי וארד ניר ויתר הראשים המדברים, לא יגלו לכם חלילה את הסוד הגלוי ביותר היום בארצות הברית החובר לסוד הגלוי לא פחות, של תרמית הבחירות הקולוסלית.

תיאורית הגזע הביקורתית, אומרת שהאדם הלבן הוא גזעני מעצם מהותו ומעצם היותו לבן. רמת המלנין בעורו, היא כתם בל ימחה וחטא קדמון שאין עליו כפרה. לאדם הלבן יש גן סמוי מן העין החושף אותו לגזענות בלתי נשלטת.
אם יכחיש אדם שהוא גזען בכל תוקף ויעמוד על כך שהוא אדם מוסרי ומתייחס לכל בני האדם באופן שווה, ללא כל קשר לרמת המלנין בעורם, יאמרו לו כהני הדת של הכנסייה כשהם מצטטים את כתבי הקודש:
לא נכון, אתה טועה! מי אתה שתגיד לנו מי אתה ותכפור בעיקר? מה שאתה חושב או מרגיש או יודע, או חושב שאתה יודע מה אתה מרגיש, לא מעניין אותנו. אתה גזען ועוד איך, באופן לא מודע.

תכנית החינוך של הניו יורק טיימס שזכתה בפרס פוליצר (כי הם מחלקים את הפרסים לעצמם) "פרויקט 1619" היא תכנית לאינדוקטרינציה שנכתבה ברובה על ידי עיתונאים של התקשורת אשר ברור היכן מצויה נאמנותה והיכן לא. אין כל דרך אחרת לומר זאת במילים יותר יפות. התכנית מעוררת דאגה רבה בקרב היסטוריונים, אנשי חינוך ומלומדים בתחומים רבים, מחוקקים, אישי ציבור ועוד. היא מבוססת על מניפולציה כוזבת של ההיסטוריה. 
בכוונתו של ממשל אוביידן לכפות את תכנית האינדוקטרינציה, היוצרת נרטיב שאיננו בכרח נאמן לאמת. התכנית גורסת שארצות הברית נוסדה ב-1619, עם דריכת כף רגלו של העבד השחור הראשון על אדמת אמריקה וכי ארצות הברית קמה על גבם של העבדים השחורים ולכן הם האבות המייסדים.  
התכנית משכתבת מחדש את ההיסטוריה האמריקאית ואת חזון וערכי האבות המייסדים, לבלי הכר. אחד מעיקריה הוא שארצות הברית נוסדה על בסיס ניצול האדם השחור, בשנת 1619, עם דריסת רגלו של העבד השחור הראשון על אדמת אמריקה ולא ב-4 ביולי, 1776. כאילו לא התקיים מאבק לביטול העבדות על ידי אמריקה, לאחר אלפי שנות עבדות.
היום היא אסורה על פי החוק הבינלאומי, אך שוק העבדים משגשג במדינות המוסלמיות באפריקה למשל. אף אחד לא יעשה להן כלום. במיוחד לא הוועדה לזכויות אדם של האו"ם אליה הצטרף משטר אוביידן מחדש, לאחר שטראמפ פרש ממנה בגלל שחיתותה ורדיפתה את ישראל.
בשפה שלי קוראים לזה: צביעות ומוסר כפול.

על הדיסוננס הקוגניטיבי המגולם בתיאוריה המגוחכת הזאת אפשר כמובן לכתוב ספרים עבי כרס. אך אין כל הבדל בין התנהלות הכנסייה הקתולית בימיה החשוכים ביותר, לבין התנהלות כנסיית הנעורות הפוסט מודרניסטית שנטשה לחלוטין את הנאורות.
בארצות הברית קיימת במקומות עבודה רבים חובת השתתפות בסדנאות לחינוך מחדש ביחס לגזענות הלא מודעת ובכך לקרצף במסרקות ברזל את ה"לבניות" או Whiteness בשפת המקור. עם פרוץ העידן החדש, נאלץ להכיר הרבה מילים חדשות.
אנשים אינם מתקבלים למקומות עבודה, אם יסרבו להשתתף בשטיפת המוח של הכנסייה. חופש המצפון והדעה - יוק. הוא מת יחד עם חופש הביטוי, חופש ההתכנסות, זכות הבחירה וערכים דמוקרטים רבים אחרים.
הסדנאות הללו תמיד! מתחילות במעגל חרטה והכאה על חטא על הגזענות הנוראית של המשתתפים הלבנים. משהו בסגנון "קוראים לי ג'וליה נילס ואני גזענית". יש לומר את המשפט בנימה כנועה ושופעת חרטה למרות שהמשתתף אוהב האדם איננו יודע כלל על מה עליו לבקש כפרה. הרי על חטא קדמון שאין!! עליו כל כפרה, לא ניתן להתחרט.
למותר לציין שאין! סדנאות מהסוג הזה, לשחורים, מהסיבה הפשוטה: התיאוריה אומרת ששחורים לא! יכולים להיות גזענים. הם נטולי גן הגזענות.
ככל שעולה רמת המלנין בעור, פעילותו של גן זה הולכת ופוחתת עד כדי התאיינות ביחס הפוך.
העובדה שרבים מהשחורים גזענים באופן מחריד, וראו משנת ארגון בי. אל. אם. או הקשיבו ללואיס פראחאן וג'רמיה רייט מורו הרוחני של אובמה, איננה משנה כהוא זה, לכנסיית הנעורות. אסור בשום פנים ואופן לבלבל אידאולוגיה רדיקלית עם עובדות.
האדם הלבן גזען, נקודה! הלבניות שלו הופכת אותו לכזה, והוא צריך להשלים עם החטא הקדמון ולהכות בחזהו תוך מלמולי חרטה ותחינה לכפרה.
מי שעקב אחר ההתפרעויות בארצות הברית לאחר פרוץ "המגפה", של אנטיפה ובי אל אם, לבטח זוכר את מראות האנשים הלבנים הכורעים ברך ברחובות בפני שחורים ומבקשים מהם מחילה. 150 יום הם התפרעו והתקשורת דברה על "הפגנות שקטות".
במדינת צ'אד או צ'ופ בשמה המחודש, שחורים התעללו באכזריות בצעירים לבנים כדי להענישם על גזענותם. העובדה ששני הצדדים התפרעו למען אותה מטרה, לא הייתה טיעון תקף להקלה בעונש.
הדמו-פשיסטים אינם מעוניינים שהשחורים באמת יצאו מעבדות לחירות אישית מוחלטת, שכן הם זקוקים להם ככוח אלקטורלי. ומה קל יותר מאשר שוחד בחירות נכבד? כי עד לבחירות אף אחד לא רואה ולא שומע מהם.
לכן המסר המועבר על ידם לאוכלוסייה השחורה, הוא: אתם קורבנות של גזענות, לעולם תהיו קורבנות של גזענות, אין לכם שום יכולת, כישורים ומעוף להצליח בזכות מי שאתם כבני אדם.
אנחנו יודעים טוב יותר ממכם מה טוב עבורכם, קבלו את הכסף ממוסדות הרווחה ודעו את מקומכם.
העובדה שהתא המשפחתי של האוכלוסייה השחורה התפרק לחלוטין ו-70%! מהילדים שנולדו בשני העשורים האחרונים חיים במשק בית ללא אב, או דגם גברי לחיקוי וצמיחה, איננה מטרידה את המהפכנים בסנט. גם לא מגפה של הריונות בקרב נערות צעירות. הם רוצים את המשפחות השחורות תלותיות ונזקקות, מפורקות ובלתי מתפקדות מתוך חוויה של קורבנות, כי רק כך יהיה ניתן לכבול אותם ליום הבוחר.
הו, מרטין לותר קינג יקירנו, חסרונך כה מורגש בימים טרופים אלה ומי יגול עפר בעיניך.
אגב, קינג שלפני שבועיים חל יום הולדתו, נחשב כמוקצה והס מלהזכירו בסבך התיאוריות הללו. בין היתר כי הטיף לאי אלימות והאמין שניתן להיאבק בגזענות הממוסדת, כפי שאכן היתה בעבר, בדרכי שלום. אך מעל לכל, הוא ביקש להיות "אדם" שבמקרה נולד שחור. אך בעידן של היום השחורות היא עצם הזהות, כמו שההעדפה המינית היא מהותה של הזהות. 
העובדה שקינג הוא דמות מופת כאדם וכלוחם לזכויות השחורים עד עצם היום הזה ומשנתו מהווה השראה עבור מאות מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, אין לה כל משמעות בעיני כוהניה הבכירים של הכנסייה ובעיני חסידיה השוטים.
על רקע הדברים הללו אין כל פלא בכך שתלמידי בית הספר היוקרתי ביותר בעולם התלוננו נגד המורים שלהם על "גזענות ודיכוי".
משטר אוביידן מצית מלחמות לא רק במזרח התיכון, אלא מלחמות בין הגזעים, זאת כמובן תוך קריאה לאחדות וריפוי. המנטרה הדיסוננסית של המשטר החדש.
האידאולוגיה של כנסיית הנעורות, לא רק שאיננה מאחדת, היא מפלגת, משסעת, מסכסכת, מפלגת וקורעת מדינות, קהילות וחברות.
מעולם לא נתקלתי באידאולוגיה גזענית כל כך, למעט אידאולוגית עליונות הגזע הלבן של גרמניה הנאצית, ק. ק. ק. (שנוסד מתוך המפלגה הדמוקרטית, אך זה נושא לפוסט אחר) וארגונים ניאו-נאצים, כמובן.

טראמפ כנשיא אסר את קיום הסדנאות לטיפול בגזענות לא מודעת בכל המוסדות הפדרליים ואת לימוד התיאוריות המגוחכות הללו. זה רק היה מעשה היגיוני לעשותו. כי תיאוריה זו גם יוצאת כנגד רעיונות האבות המייסדים ונגד הערכים האמריקאים המסורתיים.
משטר אובדיין כמובן החזיר מיד את עטרתה של האידאולוגיה הגזענית ליושנה. הוא עשה זאת על ידי מחיקה מוחלטת של עצם קיומו של הנשיא שקדם לו ועל ידי חתימה על ערימת צווים שהוכנו מבעוד מועד, הרבה לפני כיבוש הבית הלבן.
היד החותמת היא אמנם ידו של ביידן אך הרוח המנשבת מעל פני התהום היא רוחו של ברק אובמה.
אובמה שונא את אמריקה כפי שנוסדה. היא גזענית, קפיטליסטית, קולוניאליסטית, ומקור הרוע בעולם . זאת, למרות שהגיע למשרה הרמה והנחשקת ביותר במחוזות הכוח והשליטה. הוא אידאולוג קנאי ומסוכן, ההולך בעקבות אביו המרקסיסט ומורים אחרים כמו אדוארד סעיד וסול אלינסקי. הוא זה העומד מאחורי המהפכה האידאולוגית-תרבותית המתרחשת היום בארצות הברית. "בזכותו" יש פריחה מחודשת לדמויות כמו: קרל מרקס, הרברט מרקוזה ואסכולת פרנקפורט בכללותה, לנין, אנטוניו גראמצ'י ופילוסופים רדיקלים נוספים.

Barack Michelle Obama Netflix Header
קולות בולטים נוספים המקדמים את האידאולוגיה הגזענית הם: מישל אובמה, מקסין ווטרס, סוזן רייס, אופרה ווינפרי, אל שרפטון, וופי גולדברג, ליברון ג'יימס שחקן הכדורסל, קולין קאפרניק שחקן הבייסבול ורבים רבים אחרים שה"גזענות הממוסדת" די האירה להם פנים, במיוחד לחשבון הבנק שלהם ולמעמדם החברתי. לאחרונה נוספו אל המסיונריים חדורי המטרה של הכנסייה, הזוג המלכותי מייגן מארקל והנסיך הארי.
אנשים שחורים אחרים לעומת זאת, שאינם מסכימים עם תפיסה זו, וסותרים את "הנרטיב", מודרים לחלוטין ומכונים בכינוי הגנאי "הדוד תום". ביניהם: וולטר ויליאמס הכלכלן והוגה הדעות שהלך לעולמו לאחרונה, תומס סווייל הנפלא, בן קרסון, קנדיס אואן, ברנדון טאטום, אלן ווסט, לארי אלדר - יוצר הסרט התיעודי "הדוד תום" שגרף הצלחה מרובה בקרב שחורים, למרות שבתי הקולנוע סרבו! להקרינו, ועוד רבים אחרים. האנשים הללו, שמרביתם חכמים יותר מכל דמו-פשיסט, נמחקים ומועלמים מהשיח הציבורי כאילו אינם קיימים.
בוודאי שיש בני אדם גזעניים ולעולם יהיו. שנאת האחר, היא מטבע האדם ופועלת לכל הכיוונים, בכל המישורים. אך אנו חיים בעידן הכי פחות גזעני מאי פעם (למעט גזענות כנגד יהודים, בה אף אחד איננו נלחם. זו כנראה תופעת טבע שתיעלם אולי עם העלמותו של המין האנושי). עם רעיון הגזענות של “תיאוריית הגזע הביקורתית” ניתן לשחק ללא סוף. כמו אותו כייס ההולך לשוק ורואה את הקרקע מכוסה בארנקים. זו למעשה מטרתה של התיאוריה ושל אלה האוחזים בה – בדרך כלל בלא יודעין – לחפש גזענות בכל פעולה ואף מחשבה שלנו. כמובן, יש גרעינים של אמת בתיאוריה ובבעיות שהיא מציגה בפנינו, אבל רק מעט היגיון, אם בכלל, בצורת הניתוח שלה ובפתרון שהיא מציעה: מאבק תמידי, חברה מסוכסכת ומצב בלתי פתיר. חור שחור המפרק את החברה ולבסוף בולע אותו אל תוכה לטובת השואפים לכוח ולשליטה..

ביישום ובקידום אידאולוגיה מופרכת זו, משטר אוביידן חדור המטרה, פועל בחוסר אחריות נפשעת. הוא מצית מלחמות בין עמים, בין מדינות, בין גזעים, בין המינים, בין קבוצות ובין קהילות. "הפרד ומשול" הייתה מאז ומתמיד שיטתם של המבקשים להגיע לראש פרמידת הכוח והשליטה. פירוק החברה מבפנים, תוך הצתת  עוינות, איבה ואלימות, היא השיטה.
יש להתפלל שיהיה מי שיעצור את המשטר שחטף במירמה את כס הנשיאות ואת הסנאט, לפני שיהיה מאוחר מידי.
ההיסטוריה מלמדת אותנו שמלחמות תרבות אידאולוגיות שאין כל הבדל ביניהן לבין מלחמות דת עקובות מדם, לעולם מגיעות לקיצן "מאוחר מידי" ולעולם הן מסתיימות בדם, יזע ואוקינוסים של דמעות.

 

  • מומחיותו של כותב המאמר בניו יורק פוסט היא התיאוריות המוזכרות לעיל ומשנת כנסיית הנעורות.
    אודה על שיתוף הפוסט, כי לא רבים מכירים את התשתית האידאולוגית למלחמת התרבות במערב ואת משנת הרגרסיבים המאיימות לשנות את העולם.
    כבכל מלחמת דת, הם ילחמו עד הצלבן האחרון, בעודם שועטים אל הדיסטופיה.

2eab